Label Nue

Odete Nude Dress

€59 €149

Fustani që mund ta vishni në çdo rast. Përmban një dekolte të mbyllur dhe një siluetë të përshtatshme në trup. Dizajni me pupla e bënë të duket tërheqës. Përmban një dizajn unik me gjatësi mini dhe pupla. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON 5% SPANDEX

Detajet: Detaj me pupla

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_________________________

Beautiful dress that you can wear on any occasion. The top features a high neckline and a slim fit silhouette. The fluffy feathers make it cute and flirty. The mini skirt features a unique design silhouette and feathers. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON 5% SPANDEX

Details: Fluffy Details

Care: Hand Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed