Label Nue

Oasis Yellow Orange Dress

€89

Fustani Midi 'Oasis' i jep një frymë të re gardërobës tuaj. Ajo është e prerë nga një pëlhurë e butë dhe me një dekolte V për të nxjerrë në pah format tuaja, ka një prerje anash që është dizajnuar qëllimisht për të tërhequr vëmendje. Plotësoni pamjen tuaj me flokë të mbledhura sleek, dhe takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Detaj të hapur në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Oasis' Midi Dress takes a modern twist on your wardrobe. She is cut from a soft fabrication and boasts a V neckline to highlight your décolletage and a statement side cut out that has been intentionally placed to flatter your figure. Complete your look with a sleek bun, your favourite heels and a bold lip for your next dinner date.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Open Front

Detail Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed