Skip to content

Cart

Your cart is empty

Nur Mint Dress

Sale price€129,00 Regular price€189,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për një dukje më femrore dhe momente të paharrueshme visheni fustanin tonë 'Nur'. Ka një përshtatje të ngushtë për të theksuar format tuaja trupore, dhe gjatësia maxi, e bënë fustanin të lehtë për tu veshur në çdo event.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 150 cm / 59.05 inch

_____________________

The ‘Nur’ dress features long sleeves that creates a flattering and feminine effect. The dress has the perfect fit and is made from a beautiful sequin fabric and maxi-length that makes it appropriate to wear in many events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Long Sleeves

Care: Hand Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 150 cm / 59.05 inch

Size: