Label Nue

Noya Maroon Dress

€55

Fustani 'Noya' është shumë elegant. Prerë nga materiali i satenit me shkëlqim duke e bërë atë fustanin perfekt për eventet verore. Ka një dekolte zemre, rripa të hollë dhe prerje asimetrike. Na pëlqen mënyra se si ky fustan midi përqafon linjat tuaja trupore. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92%POLYESTER 8%SPANDEX

Detajet: Prerje asimetrike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

_____________________

The 'Noya' dress is so elegant. Cut from glossy satin material making it the perfect dress for summer events. Features a heart neckline, thin straps, and asymmetric hem. We love the way this midi dress hugs your body lines. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92%POLYESTER 8%SPANDEX

Details: Asymmetric hem

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed