Label Nue

Nope Black Dress

€79

Fustani me gjatësi mesatare dhe mëngë të gjata është pikërisht struktura perfekte që i'u nevojitet. Materiali i ngushtë dhe elastik duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme dhe tërheqëse. Ka një jakë në formë 'v' dhe mëngë të gjata. Përfundojeni dukjen perfekte me një palë gjysmë çizme klasike.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 85% Nylon, 15% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët 

_______________________

We are crushing on this basic long sleeves midi dress. The tight and stretchy fabric hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features a V-neck cut, and long sleeves. Finish off your look with a pair of ankle boots.

Model is wearing: Size S

Fabric: 85% Nylon, 15% Spandex

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed