Label Nue

Nolan Baby Blue Jumpsuit

€99 €169

'Nolan' ka të bëjë me elegancën femërore. E prerë nga një përzierje e krepit elastik dhe satenit, 'Nolan' është një jumpsuit me prerje të drejtë që përshtatet me format tuaja. Përmban material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë, xhepa dhe dekolte të hapur. Ky stil është perfekt për çdo event. Kombinojeni me një palë taka të larta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

Our 'Nolan' is all about feminine elegance. Cut from a blend of stretch crepe and satin, 'Nolan' is a form-fitting straight leg jumpsuit. Features underwired supported cups, pockets and open decollete. This style is perfect for any event. Style it with a pair of high heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed