Skip to content

Cart

Your cart is empty

Noia Red Dress

Sale price$44.79 Regular price$73.58

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Noia' është krijuar për të lënë mbresa të paharrueshme, ka gjatësi maksimale dhe shtrihet mbi njërën shpatull në një siluetë asimetrike. E përkryer për netët e verës apo evente. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester 4% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

'Noia' dress has been designed to leave memorable impressions, features a maxi length and it sweeps across one shoulder in an asymmetric silhouette. Perfect for summer nights or intimate dinner dates. Pair with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine wash cold

Size: