Label Nue

Noeline 'Weekend' Sky Set

€49 €99

Seti 'Noeline' është veshja më e rehatshme e përditshmërisë. Ka një përshtatje shumë të thjeshtë në trup me dy pjesë. Pantallonat janë elastike dhe me bel të lartë dhe ka xhepa në pjesën anash. Bluza ka një përshtatje të shkurtër dhe mëngë të gjata. Kompletoni dukjen me një palë atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 85% COTTON, 15% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse

_____________________

The 'Noeline' Set is the most comfortable everyday outfit. It features a simple and comfy fit, matching top and joggers. The pants have an elasticated high-rise waist and side pockets. The top features a short fit and long sleeves. Complete the look with some runners.

Model is wearing: Size S

Fabric: 85% COTTON, 15% POLYESTER

Details: Two piece set

Care: Machine wash

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed