Skip to content

Cart

Your cart is empty

Nina Blue Multi Dress

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Femëror dhe super elegant, fustani 'Nina'. Bërë nga materiali saten që ndihet kaq i butë. Shfaq mëngë të gjata dhe dekolte të hapur. Ne e duam mënyrën se si pjesa poshtë e fustanit rrudhoset në pjesën e belit dhe duket shumë bukur derisa ju ecni. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

Feminine and super elegant, the 'Nina' dress. Made from a satin fabric that feels so soft. Features long sleeves and open decollete. We love the way the skirt ruches across the hips and has a mini raise to the front that opens sexily as you walk. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size: