Label Nue

Nik Blue Pants

€62

Pantallonat ‘Nik’ kanë një formë shumë klasike dhe tërheqëse ku ju bëjnë të dukeni mahnitëse. Ato kanë bel të lartë dhe kanë përshtatje të gjerë. Kombinojeni me një bluzë të shkurtër klasike dhe do të keni një veshje të kompletuar shumë të bukur.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 55% Pu 45% Viscose

Detajet: Përshtatje të gjerë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The ‘Nik’ Pants have a classy and cool shape that makes you look adorable. They sit high on the waist and have flowy wide legs. Team them with a breezy top or a tucked-in tee for a classic and eye-catching look.

Model is wearing: Size M

Fabric: 55% Pu 45% Viscose

Details: Easy-Flowing Comfort Silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed