Label Nue

Nicolet Blue Set

€59 €189

Mos kërkoni më shumë se setin 'Nicolet' për tu dukur në mënyrën më të veçantë të mundshme. I prerë nga një material me printe florale, përmban pupla dhe jakë në formën V. Kombinojeni tuajin me taka apo shapka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Pupla në bluzë dhe pantollona

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

________________________

Do not search for more than the 'Nicolet' set to look more than special. Cut from a material with floral prints, features a V-neckline and feathers. 'Garda' is perfect for your day and night outfit inspiration. Combine it with heels or slippers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Feather Details

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed