Skip to content

Cart

Your cart is empty

Nicky Red Dress

Sale price€29,00 Regular price€52,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Nicky' është elegante dhe i rafinuar, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për eventin tuaj të radhës. Është i prerë nga pëlhurë e shkëlqyeshme prej sateni për një përshtatje perfekte. Ky fustan pa rripa përmban material të përshtatshëm që ju jep mbështetje të plotë dhe pjesa poshtë e fustanit bie në një gjatësi të shkurtë elegante. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTER, 5%SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup.

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

'Nicky’ dress is at once elegant and refined, making it a perfect choice for your next event. It's cut from lustrous satin fabric for a figure flattering fit. This strapless dress features underwired cups for full support and uplift and the skirt falls to an elegant mini length. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size: