Label Nue

Neo Fuchsia Set

€79 €129

Ajo është e gjitha për t'u përshtatur në çdo event apo ngjarje ku hyn dhe lë shumë përshtypje, seti 'Neo'. E bërë nga një pëlhurë saten, pjesa e sipërme përmban mëngë të gjata dhe prerje asimetrike, kurse pantallonat janë të prera në një siluetë të gjerë. Kombinojeni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

She’s all about fitting in at every event or room she walks into and smooth entrances don’t come any better than in the 'Neo' Set. Made from a satin fabric, the top features long sleeves and asymmetric cut outs and the pants are cut in a wide silhouette. Pair with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed