Label Nue

Nell Black Dress

€99

Një midi fustan i përsosur, perfekt për ngjarjet e natës. Detajet e korsetit me pupla krijojnë strukturë dhe përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Kombinojini me aksesorë, taka dhe një qantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 55% PU 40% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Dekolte e drejtë me pupla

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

______________________

A flawless midi dress, perfect for date nights. The corset detailing creates structure and hugs your curves perfectly. The underwired, pleated cups provide lift and support whilst the feather neckline works to make a perfect look. Accessorize it with understated heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 55% PU 40% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Open decollate with feathers

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed