Label Nue

Navia Black Dress

€89

'Navia' fustani që sjell maksimumin në një siluetë minimale. E bërë nga pëlhura e gomës e cila e bën fustanin super komod. Ka mëngë të gjata, një qarje tek pjesa para duke e bërë fustanin të duket elegant dhe femëror. Kombinojeni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

____________________

'Navia' is our latest dress that brings maximum glamour in a minimal silhouette. Made from jersey fabric which makes the dress super comfortable. Features long sleeves, front leg split and is ruched at the front making the dress look elegant and feminine. Combine with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: Long Sleeves

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed