Label Nue

Natasha Green Dress

€29 €49

Ky fustan është i prerë nga rrjeta e butë, elastike dhe e tejdukshme e organzës me printime shumëngjyrëshe që thekson format tuaja trupore. Fustani 'Natasha' ka mëngë të gjata, jakë të lartë dhe gjatësi të shkurtër që nxjerr në pah këmbët tuaja. Vishni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Detajet: Printime shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

This dress is cut from soft, stretchy and slightly sheer organza mesh with colorful prints that hugs and sculpts the figure. The 'Natasha' dress has long sleeves, a high neck, and shorter cut that highlights great legs. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed