Skip to content

Cart

Your cart is empty

Nare Black Top

Sale price$45.44

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për ekstra glam zgjedhni korsetin tonë 'Nare'. Kjo bluzë ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe rripa të hollë. 'Nare' ka mëngë të gjata me material dantelle. Kombinojeni me një palë pantallona me bel të lartë, aksesorë minimalë dhe jeni gati për të shkuar në eventin tuaj të radhës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Detajet: Pëlhurë rrjete

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________

For extra glam vibes, 'Nare'. This top has underwired cups for full support and slim straps. The 'Nare' top has long lace sleeves. While dressed up for a special event, or dressed down for a more casual look, pair with a pair of high waisted pants, minimal accessories and you are ready to go to your next outing.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Details: Mesh fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Nare Black Top
Nare Black Top Sale price$45.44