Label Nue

Naha Ivory Dress

€29 €89

E thjeshtë por mbresëlënëse, fustani 'Naha' . Prerë nga pëlhurë saten me printe me dekolte të lëshuar, rripa të hollë dhe pjesa e shpinës e hapur.Pjesa e poshtme e fustanit ka një siluetë të gjerë deri tek skaji i kyçit të këmbës. Duket shumë bukur kombinuar me taka neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Pjesa e shpinës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Simple yet striking and ready to make a statement. Cut from floral print satin fabric featuring cowl neckline, thin shoulder straps and open back. The skirt is cut to loose silhouette that falls to an ankle hem. Looks great teamed with a neutral heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Open back

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed