Skip to content

Cart

Your cart is empty

Naeva Dark Moss Dress

Sale price€59,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Naeva' është perfekt për çdo gardërobë moderne, i bërë në një dizajn të thjeshtë dhe që bie në sy. Me gjatësi maxi, çarje anash tek këmba dhe një dekolte të hapur. Sigurisht që do t'i shtojë sofistikim çdo pamjeje. Kombinojeni me sandalet tuaja të preferuara dhe aksesorët minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% Rayon 30% Nylon

Detajet: Me çarje tek këmba në njërën anë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

The 'Naeva' Dress is perfect for any modern wardrobe, made in a simple, timeless design. Featuring a maxi hem, side leg split and an open decolte. it's sure to add a touch of sophistication to any look. Pair with your favorite sandals and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% Rayon 30% Nylon

Details: Side leg split

Care: Machine Wash Cold

Size: