Skip to content

Cart

Your cart is empty

Nada Black Dress

Sale price€42,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan super tërheqëse është kombinimi perfekt i klasikës dhe elegancës. Fustani është bërë nga materiali i gomës që është shumë i rehatshëm dhe ka rrudha që japin përshtatjen perfekte në trup. 'Nada' ka përshtatje perfekte dhe është shumë i rehatshëm dhe ka pjesën e shpinës së hapur me rripa të rregullueshëm. Visheni me taka.     

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Detajet: Pjesa e shpinës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

This super sexy dress is the perfect mix of basic and chic. It's made from a soft stretch jersey that's really comfortable and has flattering ruching that hugs and sculpts the figure. The 'Nada' dress is fully lined for a comfortable finish and showcases a plunging low back with cross-back adjustable straps. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: Open back

Care: Machine Wash Cold

Size: