Shoe Dazz

MOVEL CHAMPAGNE

€72

Bëjini të tjerët të kthejnë kokën me çantën tonë 'Movel'. Përmban gurë shkëlqyes, perla, pëlhurë shkëlqyese, veshje prej sateni dhe mbyllje magnetike. Përshtateni me veshjen tuaj të preferuar. 

Materiali: Lekurë artificiale dhe Gurë 

Ngjyra: Shampanjë

Make everyone turn heads with our 'Movel' Handbag. Features Rhinestones/Pearl Embellishment, Shimmer Cloth, Magnetic Closure, Satin Lining, And Attachable Metal Shoulder Chain. Match with your favorite outfit. 

Fabric: PU Leather and stones 

Color: Champagne 

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed