Skip to content

Cart

Your cart is empty

Mosela Moss Dress

Sale price$31.36 Regular price$63.79

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Mosela' është zgjedhja perfekte për çdo rast. Prerja mini ju lejon të tregoni me stil asetet tuaja më të mira, ndërsa pëlhura prej sateni dhe dizajni flirtues e bëjnë atë një fustan ku mund të mbështeteni për vitet në vijim. Kombinojeni me sandale dhe një çantë dore. dore.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester, 5% Elastik

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Mosela' Moss Dress is the perfect choice for any occasion. Its flirty mini-length cut lets you show off your best assets in style, while satin fabric and the flirty design make it a dress you can rely on for years to come. Combine with sandals and a handbag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Mosela Moss Dress
Mosela Moss Dress Sale price$31.36 Regular price$63.79