Label Nue

Moriah White Dress

€89 €109

Shtoni garderobës tuaj fustanin tonë 'Moriah'. Ka një siluetë të ngushtë dhe material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Ky fustan i bukur përmban një dekolte të hapur dhe mëngë të gjata. Visheni me taka dhe një qantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_____________________

Elevate your wardrobe this season with our 'Moriah' Mini Dress. It has a close-fitting silhouette with underwired cups and supportive corsetry boning to cinch the waist. This beautiful top features a sweetheart neckline and long sleeves. Pair yours with heels and a bag to keep the Holiday Vibe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Buttons in the front

Care: Hand wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed