Label Nue

Mita Green Coat

€39 €129

Xhaketa që të gjithë keni pritur është këtu. Xhaketa 'Mita' është e krijuar nga materiali i butë i lëkurës vegane, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka brez me lidhëse ku mund ta rregulloni aq sa dëshironi. Kombionojeni me disa gjysmë çizme neutrale ose taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 50% Polyurethane 50% Polyester

Detajet: Brez me lidhëse

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________

The jacket you've all been waiting for is here. The 'Mita' jacket is cut from our soft vegan leather, making an ultra-modern and stylish look. It's designed with a waistband that is adjustable and has an oversized fit. Wear yours with neutral ankle boots or heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 50% Polyurethane 50% Polyester

Details: Waistband

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed