Skip to content

Cart

Your cart is empty

Misua Matcha Dress

Sale price$84.48

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Misua' është perfekt për çdo gardërobë moderne, me një detaj të hapur me lidhëse në pjesën mbrapa që e bën të veçantë dhe bie në sy. Me gjatësi maxi, mëngë të gjata dhe një dekolte të mbyllur. Sigurisht që do t'i shtojë sofistikim çdo pamjeje. Kombinojeni me sandalet tuaja të preferuara dhe aksesorët minimal.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 60% Acrylic, 40% Pambuk

Detajet: Pjesa mbrapa e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Misua' Dress is perfect for any modern wardrobe, with an open cut with straps in the back that makes it unique. Featuring a maxi hem, long sleeves, and a closed neckline. it's sure to add a touch of sophistication to any look. Pair with your favorite sandals and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 60% ACRYLIC 40% COTTON

Details: Open cut in the back

Care: Machine Wash Cold

Misua Matcha Dress
Misua matcha dress Sale price$84.48