Skip to content

Cart

Your cart is empty

Mirisa Hunter Green Dress

Sale price$51.48 Regular price$198.55

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani juaj i preferuar i radhës është këtu! Fustani 'Mirisa' është zgjedhja perfekte për mbrëmjet, me një detaj të rrudhosur para, dekolte të hapur dhe një përshtatje perfekte në trup. I bërë nga pëlhure kadifeje, ky fustan është i thjeshtë por elegant dhe super i lehtë për t'u veshur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTR 5%SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

____________________

Your next favorite dress is here! The 'Mirisa' dress is the perfect choice for evening occasions with ruched detail at the front, open decollete, and a body-hugging fit. Made from velvet fabric, this piece is simple yet stylish and super easy to wear. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTR 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Hand Wash Cold

Size: