Label Nue

Mirisa Black Dress

€189

Fustani juaj i preferuar i radhës është këtu! Fustani 'Mirisa' është zgjedhja perfekte për mbrëmjet me një detaj të rrudhosur para, dekolte të hapur dhe një përshtatje perfekte në trup. I bërë nga pëlhure gome, ky fustan është i thjeshtë por elegant dhe super i lehtë për t'u veshur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTR 5%SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

Your next favorite dress is here! The 'Mirisa' dress is the perfect choice for evening occasions with ruched detail at the front, open decollete, and a body-hugging fit. Made from jersey fabric, this piece is simple yet stylish and super easy to wear. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTR 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed