Skip to content

Cart

Your cart is empty

Mirel Hunter Green Dress

Sale price$40.85 Regular price$85.88

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Njihuni me fustanin tonë të ri 'Mirel'. Ky fustan vë në pah figurën tuaj dhe është elegant në natyrë, pasi shtrihet mbi njërën shpatull në mënyrë asimetrike. Përmban një shpinë të hapur me rripa të hollë të destinuar për të lënë përshtypjet e para të paharrueshme. Kompletoni pamjen me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon 18% Spandex

Detajet: Me një krahë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_______________________

Meet our new 'Mirel' dress. It skims your figure and is effortlessly chic as it sweeps across one shoulder in an asymmetric way. Features an open back with slim straps destined to make first impressions last. Complete the ultra-chic vibe with heels or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon 18% Spandex

Details: One shoulder strap

Care: Machine wash cold or dry clean

Size: