Skip to content

Cart

Your cart is empty

Mirabella Royal Blue Dress

Sale price€149,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Është shumë e lehtë të visheni në frymën moderne me fustanin tonë 'Mirabella'. Është super tërheqëse dhe e dizajnuar në mënyrë perfekte. 'Mirabella' ka përshtatjen perfekte dhe është bërë nga një pëlhurë me shkëlqim në një gjatësi maxi që thekson format tuaja. Ka mëngë të gjata dhe një dekolte V. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Pëlhurë me gurë shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim Kimik

_________________________

Decadence dressing is made easy in 'Mirabella' dress. Super flattering and designed to perfection. 'Mirabella' dress has the perfect fit and is made from a glorious sequin fabric in a flattering maxi length that hugs every curve. Features long sleeves, and an V neckline. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sequin Fabrication

Care: Dry Clean Only

Size: