Skip to content

Cart

Your cart is empty

Meya Blue Set

Sale price$85.47 Regular price$161.21

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Elegancë dhe stil me setin tonë të bukur 'Meya'. Dukuni elegant në setin tonë të bërë me detaje lulesh. Të larta në bel, pantallonat kanë një siluetë të drejtë që duken shumë bukur. Xhaketa ka një buton në pjesën para me prerje asimetrike dhe përshtatet shumë mirë në trup. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% POLIESTER 3% SPANDEKS

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Elegance and style go hand-in-hand with our beautifully 'Meya' Set. Look effortlessly stunning in our set made with floral details. Sitting high on the waist, the pants have a straight leg silhouette for an elongating finish. The blazer has a single-button front with a cutaway hem and is lined for a comfortable fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size:
Meya Blue Set
Meya Blue Set Sale price$85.47 Regular price$161.21