Label Nue

Merve Forest Green Dress

€29 €59

Një fustan perfekt me një siluetë të lëshuar, të rrjedhshme, fustani 'Merve'. 'Merve' do t'ju mbështjellë me pëlhurë të rehatshme dhe do t'ju mbajë të dukeni të përsosur ndërsa dita (ose nata!) vazhdon. Kombinojeni me takat apo çizmet dhe aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Detajet: Hapje në pjesën mbrapa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

A gorgeous dress with a smooth, flowing silhouette, the 'Merve' dress. 'Merve' will wrap you up in comfortable fabric and keep you looking flawless as the day (or night!) goes on. Pair with your favorite heels or boots and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Open detail at the back

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed