Label Nue

Melissa Cream Set

€139 €199

Seti 'Melissa' është ajo që duhet ta keni patjetër në gardërobë këtë sezon! Pantallonat janë me bel të lartë me xhepa anësorë funksional dhe ka xhaketë të gjerë ku jep atë pamjen perfekte elegante. Kombinojeni me takat tuaja te preferuara, disa aksesorë dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Set dy pjesësh 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Melissa' Set is a wardrobe must-have this upcoming! Features high-waist pants with functional side pockets, and an oversized blazer that give you that perfect chic look. Pair with your favorite heels, accessories, and a bag.   

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Two-Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed