Skip to content

Cart

Your cart is empty

Mela White Dress

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Mela' është prerë për një përshtatje perfekte në trup. Detajet e korsetit krijojnë strukturë dhe përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Pjesa poshtë e fustanit ka gjatësi mini elegante duke krijuar formën perfekte në trup. Visheni me taka dhe një qantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Mela' dress is cut for a figure-skimming fit. The corset detailing creates structure and hugs your curves perfectly. The skirt falls to an elegant mini length and the ruching is super flattering. Style yours with heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Title: