Skip to content

Cart

Your cart is empty

Medora Serenity Dress

Sale price€72,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Thjesht një dukje tërheqëse me fustanin 'Medora'. Dizajnuar në një siluetë mbështjellëse që lidhet që jep një efekt përshtatës dhe të sofistikuar. Ka supet e ekzagjeruara dhe një dekolte në formë V. Shtoni disa sandale dhe aksesorë për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_____________________________

Simply sexy in the 'Medora' dress. Designed in a wrap silhouette that ties and front drape that makes it ultra-flattering. Features exaggerated shoulders, a V neckline, and a front drape that makes it ultra-flattering. Pair with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine wash cold or dry clean

Size: