Label Nue

Meara Royal Blue Dress

€99 €139

Ne jemi të fiksuar pas fustanit tonë të ri mini dhe e dimë që edhe ju do ta pëlqeni. Pjesa e poshtme e fustanit është e rrudhosur dhe ka një dekolte në formë të korsesë që thekson format tuaja. Ky fustan material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe rripa të hollë të rregullueshëm. Vishini në eventin tuaj të radhës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë

Përkujdesja: Pastrim Kimik

______________________

We’re obsessing over our new mini dress and we know you’ll love this one too. Features a fully lined skirt that gathers and drapes down the hem and a boned corset designed to sculpt and highlight your waist. This dress has underwired cups for full support and slim adjustable straps. Wear yours at your next event.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Underwired cups for full support

Care: Dry clean only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed