Skip to content

Cart

Your cart is empty

Meadow Pink Dress

Sale price$30.93 Regular price$105.57

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Njihni fustanin tonë 'Meadow'. Bërë nga një material i butë me paterna. Ky fustan ka mëngë të gjata dhe anash është krijuar me lidhëse të rregullueshme për një gjatësi të ndryshueshme. Kombinojeni me taka për një dukje perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Polyester, 3% Elastane

Detajet: I rrudhosur anash me lidhëse të rregullueshme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Our 'Meadow' dress is equally feminine and flattering. Made from a soft fabric and beautiful patterns. This flattering dress features long sleeves and beautiful ruching along the sides with adjustable drawstrings for the desired length. Style it with heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester, 3% Elastane

Details: Ruching along the sides with adjustable drawstrings

Care: Machine Wash Cold

Size: