Skip to content

Cart

Your cart is empty

MAYBEL NUDE

Sale price$41.59 Regular price$62.92

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ne i duam çizmet tona 'Maybel'. Kanë një majë të theksuar në pjesën para, takë të hollë dhe një material që ju bën të ndiheni rehat kur jeni me to. Mund të i vishini ato me xhinse dhe xhaketë për një pije pas punës.


Lartësia e përafërt e takës: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Materiali: Pëlhurë e trashë gome

Ngjyra: Nude

___________________

We're obsessed with these 'Maybel' boots. Featuring a pointed toe, thin heel and comfortable material. Wear them with jeans and a blazer for after-work drinks. 

Heel Height Approx.: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Material: Pëlhurë e trashë gome


Color: Nude

Size: