Shoe Dazz

MARTHA FUCHSIA

€62

Këpuca 'Martha' në ngjyrën rozë të ndezur është një nga këpucat tona më të preferuara, pasionate dhe joshëse. Kjo këpucë është prodhuar nga lëkura e shkëlqyeshme dhe me rripa të hollë që mbështillen rreth kyçit të këmbës. Vishini ato me një fustan po aq të bukur, me një fund të valëzuar apo me një palë pantallona.

Lartësia e përafërt e takës: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Materiali: Lëkurë artificiale 

Ngjyra: Rozë

_____________________ 

The 'Martha' Sandal in fuchsia color is one of our favorite sandals, seductive and passionate. This glamorous sandal is crafted from high-shine leather and ankle-wrap detailing. Wear them with an equally pretty dress, a fluttery skirt, or with your favorite jeans.

Heel Height approx.: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Fabric: PU Leather

Color: Fuchsia

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed