Label Nue

Marea Black Set

€109

Ky set dy pjesësh shumë tërheqës është bërë nga një pëlhurë e butë sintetike. Fundi me gjatësi maxi ka bel të lartë të krijuar për të zgjatur siluetën tuaj. Fundi do t'ju bëjë të ndiheni të rehatshëm me çdo veshje. Bluza ka një dekolte të hapur dhe mëngët e gjata japin një pamje shumë elegante. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

This ultra-stylish two-piece set is made from a soft synthetic fabric. The maxi skirt features a high-waisted fit designed to elongate your silhouette. The skirt will have you feeling polished yet comfortable with every wear. The top has an open decollete and the long sleeves give it a very chic look. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed