Skip to content

Cart

Your cart is empty

Malou Silver Set

Sale price$107.11

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Prezantojmë setin magjepsës 'Malou', i punuar me një pëlhurë të thurur bukur, me shkëlqim që dhuron një prekje elegance dhe sharmi. Ky set me dy pjesë përfshin një fund të gjatë mahnitës që është i përsosur për festat e fund vitit. Pëlhura e thurur me shkëlqim që zbukuron setin shton një joshje delikate, duke siguruar që ju të shkëlqeni nën çdo ndriçim festiv. Ideal për ato netë të veçanta takimesh, seti 'Malou' është një zgjedhje e shkëlqyer për të lënë një përshtypje të qëndrueshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 50%Viskoze 30% Najlon 20% Poliester

Detajet: Pëlhurë të thurur me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

Introducing the captivating 'Malou' set, crafted with a beautiful, shimmery knitted fabric that exudes a touch of elegance and charm. This two-piece set includes a stunning long skirt that perfectly captures the essence of the upcoming holiday season. The shimmery knitted fabric adorning the set adds a subtle yet mesmerizing allure, ensuring you'll sparkle under any festive lighting. Ideal for those special date nights, the 'Malou' set is a brilliant choice to make a lasting impression.

Model is wearing: Size S

Fabric: 50% VISCOSE 30% NYLON 20% POLYESTER

Details: Shimmery knitted fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Malou Silver Set
Malou Silver Set Sale price$107.11