Skip to content

Cart

Your cart is empty

MALO ROYAL BLUE DRESS

Sale price$72.27 Regular price$145.58

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Malo' është fustani jonë më elegant dhe që e keni pritur. Bërë nga pëlhurë sateni që thekson format tuaja. Përmban një jakë të lartë të regullueshme dhe pjesa e hapur e shpinës do t'ju bëjë të ktheni kokën. Ne e duam pjesën e hapur të këmbës që zbulon shkëlqimin e lëkurës. Kompletojeni dukjen me taka dhe aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Jakë të lartë

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 140 cm / 55.12 inch

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

'Malo' is our most elegant creation and the dress you've been waiting for. Made from satin fabric that gently skims your figure. Features an adjustable turtle neckline and her striking open back will have you turning heads. We love the split to the skirt to reveal a little leg. Complete the look with barely-there heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Turtle neckline

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 140 cm / 55.12 inch

Care: Machine Wash Cold

Size: