Skip to content

Cart

Your cart is empty

Malene Sky Blue Dress

Sale price€39,00 Regular price€62,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani jonë me një përshtatje shumë të rehatshme dhe të bukur. Përbërë nga materiali me thurje që përshtatet mirë në trupin tuaj. Ka mëngë të gjata dhe një dekolte të hapur me jakë dhe me butona. Visheni atë me të gjitha, nga sandale me rripa deri tek atletet.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Poliester 10% Elastik

Detajet: Me jakë dhe me butona

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________________

Super casual and beautiful fit in the 'Malene' dress. Made from ribbed-knit that hugs your frame. Features long sleeves and a collar neckline that is traced with buttons. Wear it with everything from strappy sandals to sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Elastic

Details: Collar neckline with buttons

Care: Machine Wash Cold

Size: