Label Nue

Malani Chocolate Dress

€39 €69

Femëror dhe tërheqës, fustani 'Malani' është perfekt për të gjitha ato netë të bukura takimesh. Ky fustan është bërë nga sateni i shkëlqyeshëm që duket shumë elegant në trup. Karakteristikë është pjesa lartë e fustanit e lëshuar dhe rripat e hollë asimetrike. Visheni në ngjarje të veçanta me sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% ELASTANE

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_________________

Feminine and flirty, 'Malani' is just super fresh for all those pretty date nights. This dress is made from lustrous satin that drapes so elegantly over the body. Features draped cowl neckline and asymmetric spaghetti straps. Wear yours to formal events with the season's square-toe sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% ELASTANE

Details: Satin and Shiny

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed