Skip to content

Cart

Your cart is empty

Mabel Black Set

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Set me xhaketë dhe pantallona solemn. Seti ‘Mabel’ ka një cilësi luksoze ku xhaketa elegante përmban dy xhepa dhe përpara ka një kopëse për mbërthim. E përsosur për veshje në zyre ose evente të mbrëmjeve. E drejtuar dhe formësuar me sfungjer në supe.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Seriously chic blazer and pant set. ‘Mabel’ Set is beautifully minimal with a luxurious quality. Blazer features two front pockets and single button closure. Perfect for office or night out wear. Fully lined with shoulder padding.

Model size: Model is wearing size S.

Size: