Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lyla Red Dress

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Një fustan i hijshëm dhe elegant, 'Lyla' është një nga të preferuarat tona. Prerë nga goma e shkëlqyeshme që mbështjellët për trupi në pjesën e belit dhe ijëve për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte. Fustani me gjatësi maxi 'Lyla' ka një dekolte në formë të drejtë me një rrip të hollë dhe një çarje në pjesën anash të këmbës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon, 18% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Sleek and sophisticated, 'Lyla' exudes confidence and is one of our favorites. Cut from a lustrous jersey that ruches at the waist and hips to flatter your figure. The 'Lyla' maxi dress has a scoop neckline with one slim strap and a flattering side slit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon, 18% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size: