Label Nue

Luz Baby Blue Mini Dress

€89 €149

'Luz' është krijuar për evente të guximshme por komode. E bërë nga pëlhura me shkëlqim, ky fustan përmban mëngë të gjata, gjatësi mini dhe një jakë klasike me një buton në pjesën e dekoltesë. Nëse dëshironi të bëni përshtypje, kombinojeni me takat dhe aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë 

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 60 cm / 23.62 inch

_______________________

'Luz' is made for those bold and comfortable events or night outs. Made from Sequin fabric, this dress features long sleeves, mini length and a classic collar with a button. If you want to impress, pair it with your favorite heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sequin Fabric

Care: Hand wash cold 

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 60 cm / 23.62 inch

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed