Skip to content

Cart

Your cart is empty

LURE-MT WHITE SILVER

Sale price€79,00 Regular price€159,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Taka klasike 'Lure' me lëkurë të shkëlqyeshme është definicioni i elegancës moderne. Këto taka janë të dizajnuara me një pjesë metalike ngjyrë silver në pjesen para dhe me take të hollë. Vishini me një fund të zi të shkurtër për nje dukje mbreslënëse.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Materiali: Lëkurë e shkëlqyeshme

Ngjyra: E bardhë Argjend

__________________

In black glossy patent leather is the definition of modern elegance. This pair are designed with a dramatic silver metal pointed toe, and cut higher on the foot, allowing for more coverage. Pair with a little black dress for a striking look.

Heel Height Approx.:  10.5 cm / 4.13" (inch)

Material: Patent Leather

Color: White Patent Silver

Size: