Label Nue

Lucretia Green Dress

€29 €89

'Lucretia' fustani ynë mini është super-femëror me detaje që bien në sy. Ky fustan është bërë nga pëlhura e satenit që përqafon në mënyrë perfekte linjat tuaja. Ka mëngë të gjata dhe detaj të lidhjes para për një përshtatje më të mirë. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Lidhje para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

__________________________

'Lucretia' is our super-feminine mini dress with eye-catching details. This dress is made from satin fabric that hugs your curves perfectly. Features long sleeves and front tie detail for a more snatched fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Front tie

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed