Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lucilda Green Dress

Sale price€49,00 Regular price€129,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani jonë 'Lucilda' është po aq femërore dhe elegante. Bërë nga një pëlhurë e butë në një nuancë të bukur. Ky fustan midi përmban një dekolte të hapur me mëngë dhe material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Pjesa e poshtme e fustanit është mbledhur dhe nxjerr në pah format tuaja. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon, 18% Spandex

Detajet: Open Neckline

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Our 'Lucilda' dress is equally feminine and flattering with a touch of elegance. Made from a soft fabric in a beautiful hue. This midi dress features an open neckline and a front leg split. The gathered wrapped skirt highlights your hips while cinching your waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon, 18% Spandex

Details: Dekolte të hapur

Care: Machine Wash Cold

Size: