Skip to content

Cart

Your cart is empty

Loura Kelly Green Dress

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan është i krijuar për ato mbrëmje më glamuroze dhe romantike. Me një siluetë të bukur dhe tërheqëse, ka material elastik dhe i mbledhur apo rrudhosur, ka jakë të drejtë me rripa të hollë dhe një çarje anësore tek këmba. Kompletojeni me taka transparente dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester 4% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim kimik

____________________

This dress is made for those glamorous and romantic evenings. With a beautiful and sexy silhouette, elastic fabric all ruched features square decolte with slim straps and open leg detail. Perfect with clear heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Dry clean only

Size: